Henry Matisse:

„Kvety sú pre tých, ktorí chcú vidieť“

Milujeme kvety

U nás nájdete pestrý výber kvetov, ktoré sú vždy čerstvé, vďaka dôkladnému výberu našich dodávateľov z Holandska a Rakúska.

Serióznosť, precíznosť, kreativita

Naši šikovní floristi ponúkajú originálne a výnimočné produkty. Do našich produktov vkladáme moderné nápady, vďaka ktorým vytvárame naše kreatívne diela podľa najnovších trendov.

KVETINOVÝ RÁJ

V našom kvetinárstve Vás vždy privíta milý a ochotný personál, ktorý Vám rád pomôže a poradí.

Sme kvetinárstvo s rodinnou tradíciou, ktoré pre Vás s láskou vytvára kytice, boxy, kvetinovú výzdobu na eventy, ale aj smútočné vence či aranžmány. Ku každej objednávke pristupujeme individuálne a precízne. Sme tu pre Vás už od 6:00 ráno, aby všetky kytice boli krásne a čerstvé. A následne, aby ich vedeli naši kuriéri doručiť v želanom čase. Môžete nás navštíviť osobne alebo zavolať a dohodneme si, čo si želáte.

V našom kvetinárstve Vás vždy privíta milý a ochotný personál,ktorý Vám rád pomôže a poradí.

Vážime si Našich zákazníkov a samozrejme ku každej objednávke pristupujeme individuálne. Otvorený sme pre Vás po celý rok či už je to bežné deni v týždni, Víkendy alebo sviatky. 🙂

Ponúkame Vám široký výber rezaných a črepníkových kvetov, originálne aranžmány vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv, kvetinové boxy, doplnkový tovar, darčekový tovar a koše, donáškovú službu, poradenstvo, kvetinový servis a údržbu interierovej a exteriérovej zelene.

„Vy nám dáte príležitosť a my prostredníctvom kvetov vyjadríme Vašu myšlienku“.